Apto Confortavel E Pratico Na Savassi
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Θέατρο Francisco Nunes απέχει περίπου 1 χλμ. από το διαμέρισμα Apto Confortavel E Pratico Na Savassi Μπέλο Οριζόντε και ο σταθμός λεωφορείων Subestacao Cemig είναι σε απόσταση 450 μέτρων.
Paróquia São Sebastião βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια.
Για την άνεση των επισκεπτών στο διαμέρισμα υπάρχει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.
Οι επισκέπτες στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα έχουν πρόσβαση στο διαμέρισμα Apto Confortavel E Pratico Na Savassi, που τους επιτρέπει να φτιάξουν νόστιμα σπιτικά γεύματα. Το αεροδρόμιο Belo Horizonte/Pampulha - Carlos Drummond de Andrade βρίσκεται σε απόσταση 5 χιλιομέτρων οδικώς.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Parque Tom Jobim3074 χλμ.
- Centro Universitario UNA4333 χλμ.
- Alambique4198 χλμ.
- Πλατεία Liberdade500 μ.
- Cineclube Unibanco Savassi1,1 χλμ.
- Aloha4413 χλμ.
- Alambique Cachacaria4210 χλμ.
- Holy Lake4743 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Belo Horizonte/Pampulha - Carlos Drummond de Andrade11 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Apto Confortavel E Pratico Na Savassi;
Θα χρειαστείτε 20 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Apto Confortavel E Pratico Na Savassi στο κέντρο της πόλης. - ❓
Στο το διαμέρισμα Apto Confortavel E Pratico Na Savassi έχει πάρκινγκ;
Το το διαμέρισμα Apto Confortavel E Pratico Na Savassi παρέχει ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το διαμέρισμα Apto Confortavel E Pratico Na Savassi;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Apto Confortavel E Pratico Na Savassi.